BLOG

on

Araç kullanıcılarının en çok sıkıntı yaşadığı durumlardan birisi, sahip olduğu otomobil markasına ait orijinal ve düşük fiyatta yedek parça ya da aksesuar bulamamasıdır. Böyle durumlar karşısında da genellikle ikinci el ürünlere yönelim olmakta, bu ise hem aracın performansını düşürmekte hem de kaza riskini artırarak maddi ve manevi kayıplara sebebiyet verebilmektedir.

  İhtiyaç duyulan her türlü yedek parça teminin rahatlıkla bulunmasını sağlayan yedek parça kulübesi ise, istenilen marka ve modelde, tamamen orijinal ürünleri ayağınıza getirmektedir. Hepsi birinci sınıf kalitede olan yedek parça çeşitleri, piyasanın çok altında fiyatlarla sunulmaktadır. Başta bakım malzemeleri olmak üzere elektrik malzemeleri, fren sistemi aparatları, kaporta aksamları gibi ürünleri bünyesinde barındıran yedek parça kulübesi, sağlam ve dayanıklı malzeme tedariği sağlayarak uzun ömürlü kullanımlara olanak tanımaktadır.

En uygun fiyata yedek parça arayışında olanlar için tüm ürünlerin sağlandığı firmamızda ayrıca, cazip indirimler ve kampanyalardan da yararlanılarak fırsatlardan istifade edilebilmektedir. Audi, Seat, Wv gibi seçkin markaların modellerine ait en uygun fiyata yedek parça ve aksamların rahatlıkla bulunması sayesinde, saatlerce ürün arayışına girilmeden kısa sürede temin edilmesi sağlanmaktadır.

  Bunlara ek olarak Skoda marka otomobil yedek parçaları çeşitlerinin de yer aldığı firmamızda, motor malzemeleri, motor şanzıman travers takozları ve şanzıman parçaları kolaylıkla tedarik edilebilmektedir. Yine ön takım parçaları olan akslar, amortisörler, bijonlar olmak üzere Skoda marka otomobil yedek parçaları bulunmaktadır. Arzu edilmesi halinde çamurluk, tampon, reflektör, dikiz aynaları, el fren balataları, bujiler, cam krikolar gibi Skoda marka otomobil yedek parçaları da kısa sürede sipariş verilebilmektedir.

Ford markasına ait far, panel, park sensörü, filtreler gibi en uygun fiyata yedek parça çeşitlerinin bulunabildiği ürün kategorisinde, istenilen modele ait parçalar yer almaktadır. Ayrıca direksiyon kutusu, rotil, rot başı gibi Ford aksamlar da uygun fiyata temin edilebilmektedir. Bunların dışında Ford bakım malzemeleri de tedarik edilerek araç performansını iyileştirme adına ihtiyaç duyulan tüm donanımlar bulunabilmektedir.

Yedek parça kulübesi olarak, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçilerek Ford parçaları ve aksesuarları ile ilgili merak edilenler sorulabilmektedir. Bunlara ek olarak Audi, Skoda, Wv marka ve modellerine ait ürünler hakkında da bilgi sahibi olunabilmektedir.

  Ayrıca Wv, Audi, Ford ve Skoda araç parçalarına ait fiyatlar ve kampanyalardan haberdar olunarak fırsatlardan istifade edilebilmektedir.

on

Günümüzde hızla çoğalan araç sayısıyla birlikte, ihtiyaç duyulan yedek parça yüzdesi de artmıştır. Bu parçaları tek tek sanayileri dolaşıp aramak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Kurmuş olduğumuz site ise tam olarak bu sorunu gidermek amacıyla vardır. Farklı markalara ait, farklı boyutlardaki her türlü parçaları, kategorilere sokarak, müşterinin hizmetine sunduk.

Yedek Parça Kulübesi ismiyle, müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatları karşılaştırarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. Birçok müşterinin talebi üzerine, en uygun fiyata yedek parça satışlarımızı da başlattık. En yaygın kullanılan araba modellerini, talepler ve yüzdeler doğrultusunda seçtik ve en kaliteli yedek parçaları sitemizin tanıtım sayfasına yerleştirdik. Audi, Ford, Seat ya da WV gibi en yaygın araba markalarının elektrik parçaları da sitemizde bulunmaktadır.

Yoğun talep üzerine Skoda marka otomobil yedek parçaları yeniden güncellenmiş ve fiyat-kalite açısından en uygun olan parçalar seçilmiştir. Bununla beraber, fren sistemi, kaporta aksamı, motor malzemeleri, ön takım parçaları, şanzıman parçaları menümüzde yerini almıştır. Müşteriler, kafalarına takılan herhangi bir sorun için 7 gün 24 saat boyunca Whatsapp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirler. Herhangi bir talep, soru ya da aranıp bulunamayan parçalar için müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Yedek Parça Kulübesi sitemiz, binlerce kullanıcıya ulaşmış ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Her geçen gün ise talepler dikkate alınmaktadır ve bu talepler doğrultusunda yenilikler ve yeni parçalar da sayfamıza eklenmektedir. Yine de aklınıza takılan her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

on

Araç kullanıcılar araçlarının arızalanması durumunda veya periyodik bakımlar esnasında yedek parça arayışına girmektedir. Araçların yedek parçaların bulunmasında zorluluklarla karşılaşılmaktadır. Bu zorluklar bazen yerleşim yerlerinde yeteri kadar yedek parça dükkânının bulunmamasından kaynaklanmakta, bazen ise talebin az olması nedeniyle yedek parça getirtilmemesi neden olmaktadır. Araç sahiplerinin bu zorluklarının üstesinden gelebilmesi için yedek parça ihtiyaçları Yedek Parça Kulübesi tarafından karşılanacaktır.

Yedek parça konusunda marka ve modellere uygun seçeneklerle hizmet sunan yedekparcakulubesi.com geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Konu ile ilgili sorunların sorulabileceği yedek parça konusunda uzman personel cevap vereceği 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hattı mevcuttur. Tatil ve bayram günleri haricinde her gün 16.00 kadar verilen siparişlerin kargoya verildiği hızlı kargo seçenekleri sunmaktadır. Ford marka araçların modellerine uygun parçalar internet adresinden bulunabilecektir. Wv araçlarının modellerine uygun yedek parçalar internet adresinin arama motoru sayesinde bulunabilecektir. Skoda marka otomobil yedek parçaları seçenekleri konusunda da hizmet sunulmaktadır.

Seçkin markaların modellerine en uygun fiyata yedek parça sunulmaktadır. Yedek parçalar satın alınırken güvenli ödeme, kişisel bilgilerin gizliliği sağlanması sayesinde alışveriş son derece emniyetli olmaktadır. Kişisel bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca bu marka ve modellerin internet sitesinde bulunamayan yedek parçalar hakkında iletişime geçilmesi halinde çözümler oluşturulmaktadır. Kargo ile teslim edilen yedek parçalar siparişinize uygun olacaktır. Herhangi bir şekilde memnun kalınmayan ürün kolay iade edilebilmektedir.

on

Arabasız evin kalmadığı bu günlerde insanlar bu ihtiyacı oldukça fazlaca kullanmaktadır. Özel tüketim özelliği olmaktan çıkan araba artık zorunlu ihtiyaç olarak görülmektedir. Bu denli araba kullanımı olduğu durumda arızalarda kaçınılmaz olmaktadır. Tamir işlerinde yedek parça bulmak kolay değildir. Sitemizde bulunan her türlü yedek parça malzemeleri bulunmaktadır.

Araç markanız ford ise bu konuda en uygun fiyata yedek parça bulabilirsiniz. Wv marka yedek parça kulübesi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arabanızın markası ford ise ve parça bulma noktasında aradığınız parçaları yedek parça kulübesi farkıyla temin etmeniz mümkündür. Bazı arabaların her parçası her yerde bulunmamaktadır. Ford marka araçların parçası da aynı şekilde kolay bulunamamaktadır. Marka modeline göre en uygun fiyata yedek parça aracınız için yedek parça kulübesi size en çok yardımcı olacak sitedir.

Sitemizde wv marka araçların parçaları da bulmak çok daha kolaydır. Wv olan arabanıza parça bulmakta artık zorlanmayacaksınız. Her türlü parçayı en kısa sürede almak istiyorsanız ve aradığınız skoda marka otomobil yedek parçaları ise size en uygun fiyata yedek parça sitemizden alabilirsiniz. Skoda marka otomobil yedek parçaları ihtiyaç olduğundan bulmak ve ihtiyacı gidermek zordur. Sitemizin her parçayı bulundurma özelliğinden dolayı aramış olduğunuz parçayı kolay bir şekilde temin etmiş olursunuz.

Skoda marka otomobil yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm parçalar en uygun fiyata yedek parça mevcut olup, iletişim yoluyla ulaşmanız durumunda en doğru parçayı bulmanız konusunda doğru karar vereceksiniz.