Yedek Parça Kulübesi

on
Categories: Genel

Günümüzde hızla çoğalan araç sayısıyla birlikte, ihtiyaç duyulan yedek parça yüzdesi de artmıştır. Bu parçaları tek tek sanayileri dolaşıp aramak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Kurmuş olduğumuz site ise tam olarak bu sorunu gidermek amacıyla vardır. Farklı markalara ait, farklı boyutlardaki her türlü parçaları, kategorilere sokarak, müşterinin hizmetine sunduk.

Yedek Parça Kulübesi ismiyle, müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatları karşılaştırarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. Birçok müşterinin talebi üzerine, en uygun fiyata yedek parça satışlarımızı da başlattık. En yaygın kullanılan araba modellerini, talepler ve yüzdeler doğrultusunda seçtik ve en kaliteli yedek parçaları sitemizin tanıtım sayfasına yerleştirdik. Audi, Ford, Seat ya da WV gibi en yaygın araba markalarının elektrik parçaları da sitemizde bulunmaktadır.

Yoğun talep üzerine Skoda marka otomobil yedek parçaları yeniden güncellenmiş ve fiyat-kalite açısından en uygun olan parçalar seçilmiştir. Bununla beraber, fren sistemi, kaporta aksamı, motor malzemeleri, ön takım parçaları, şanzıman parçaları menümüzde yerini almıştır. Müşteriler, kafalarına takılan herhangi bir sorun için 7 gün 24 saat boyunca Whatsapp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirler. Herhangi bir talep, soru ya da aranıp bulunamayan parçalar için müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Yedek Parça Kulübesi sitemiz, binlerce kullanıcıya ulaşmış ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Her geçen gün ise talepler dikkate alınmaktadır ve bu talepler doğrultusunda yenilikler ve yeni parçalar da sayfamıza eklenmektedir. Yine de aklınıza takılan her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.